PRACOWNIA PSYCHOTERAPII I

  ROZWOJU

OSOBISTEGO

Eliza Kruszewska

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej, dosięgnął Cię kryzys lub poszukujesz innego sposobu rozwijania swojego potencjału, 
przyjdź na konsultację.
 
Psychoterapia jest spotkaniem oraz podróżą
w głąb siebie. Zapraszam Ciebie w tę podróż, razem przyjrzymy się światu, w którym żyjesz, zachowaniom, przekonaniom i otoczeniu.
 
Psychoterapia Gestalt stwarza warunki na dotarcie do źródeł trudności i przepracowanie ich w bezpiecznej relacji z terapeutą.
 
Pracuję w języku polskim oraz angielskim
Zapraszam do kontaktu.
 
O  mnie

 

 Jestem psychoterapeutką humanistyczno – egzystencjalną. Ukończyłam szkołę dla psychoterapeutów   w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, która jest akredytowana przez EAGT: European Association for Gestalt Therapy. Jestem również magistrem Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. 

Mam za sobą kilkaset godzin pracy własnej odbytej podczas psychoterapii indywidualnej, grupowej, treningów interpersonalnych i terapeutycznych, coachingu i warsztatów rozwojowych. Oprócz pracy w gabinecie, posiadam także doświadczenie pracy w korporacji gdzie od 2010 r pracuję w HR. 

 

Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. 
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach, seminariach oraz wymieniając się wiedzą i doświadczeniem ze środowiskiem psychoterapeutów. 

 

 
 

Kontakt:

Telefon: +48 516 425 057

Adres: Żabińskiego 2/19, Warszawa